سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397

مقدارحقوق سربازان در سپاه 98 - 99

از دیگر سوالات مشمولین خدمت سربازی در خصوص میزان حقوقشان میباشد.همانطور که در مقالات قبلی گفتیم سربازان در ارگان های مختلفی مانند ارتش , سپاه ,نیروی انتظامی و ... دوران خدمت سربازی خود را سپری میکنند که شرایط و مزایای و معایب هر کدام از آن ارگان ها با یکدییگر متفاوت میباشد.

با توجه به سوالات متداول مشمولین خدمت سربازی در خصوص میزان حقوق سربازان در سپاه ما تصمیم گرفتیم در این مقاله توضیحاتی در خصوص خدمت سربازی در سپاه و مزایا و معایب و حقوق  و... ذکر کنیم .لازم به ذکر است مشمولین خدمت سربازی در جریان باشند در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص تمامی موارد سربازی میتوانند با مرکز مشاوره نظام وظیفه تماس حاصل فرمایند و پاسخ سوالات خود را بیابند.

 

,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

میزان حقوق سربازان در سپاه

 

بخشنامه جدید تعیین حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی (امریه سربازی) ابلاغ شد.

پیرو بخشنامه شماره ۲۱/۷۱۰ مورخ ۱۳۹۵.۱۱.۲۴۴ موضوع حقوق و مزایای کارکنان وظیفه مأمور بدین وسیله تصویر نامه شماره ۳۱/۵۴/۲۲۱۳ مورخ ۱۳۹۶.۲.۳۱ معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح ــ اداره سرمایه انسانی سرباز در ارتباط با حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی در سال ۱۳۹۶ به‌جهت اقدام لازم ارسال شد.مشاورین متخصص سامانه صدای مشاور  بهترین مرجع جهت پاسخ به تمامی سوالات مشمولین عزیز میباشد.میزان حقوق میزان حقوق سربازان با مدرک تحصیلی دکتری و مدارک دیگر به شرح زیر میباشد.

 

میزان-حقوق-سربازان-در-سپاه

 

 

 

 

مزایای گذراندن خدمت سربازی در سپاه

 

1) ورود به سپاه نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارد در صورتی که در امریه همچین قانونی نمی باشد

2) حتما نباید عضو خانواده کمیته امداد، جانباز یا شاهد باشید.در صورتی که در امریه همچین قانونی نمی باشد

3)تعیین محل خدمت به اختیار خود

4) می توان دوره آموزشی خدمت سربازی را نگذرانید.

5)می توانیداز همه کسری های دوره نظام وظیفه خود در صورت نداشتن غیبت استفاده نمایید.

6)سپاه از نظر خیلی افراد یکی از راحت ترین ارگان ها برای خدمت محسوب می شود.

 

 

شرایط گرفتن پذیرش خدمت سربازی در سپاه 97

 

 پذیرش در سپاه شرایط مختلفی دارد که مشولان میبایست اطلاعات کافی را در خصوص شرایط تعیین شده داشته باشند که یک سری از شرایط را در این مقاله ذکر کردیم مشمولین خدمت سربازی میتوانند جهت کسب اطلاعات کامل تر با مشاورین متخصص سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایند

 

پذیرش در سپاه و نواحی مقاومت بسیج بر خلاف امریه ، نیازمند مدرک خاصی نمی باشد و متقاضیان می بایست دارای عضویت بسیجی فعال و داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج باشند.ضرورتا داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج برای پذیرش الزامی نمی باشد اما برخی از سپاه های استانی نظیر سپاه تهران بزرگ یکی از شروط خو داشتن برگه دوره تکمیلی بسیج می باشد و اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد احتمال جذب بیشتری خواهد داشت. لیکن باتوجه به کاهش برگزاری دوره های تکمیلی بسیج ممکن هست در سال 97 از الزامات پذیرش برداشته شود.

بر همین اساس: متقاضیان خدمت در سپاه می توانند دوماه قبل از تاریخ اعزام خود با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه ، قرارگاه خاتم الانبیا ، سپاه های استانی ، نواحی بسیج ،نسبت به درخواست پذیرش سربازی اقدام نمایند.
متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه استانی خود مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره ، به پذیرش سپاه در بیایند.شرایط عمومی پذیش در سپاه عبارت است از:

1- مراجعه به سازمان ها و ارگان هایی که به مدرک تحصیلی ، رشته یا تخصص شما نیاز داشته باشند

2- دارا بودن کارت سبز (گذراندن دوره تکمیلی بسیج)

3- دارا بودن سابقه بسیج فعال یا بسیج عادی

4- عدم غیبت

 

 

 


منبع:میزان حقوق سربازان در سپاه

 کسری سربازی 
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.